Aktualności

4 października 2019 roku podczas II Międzyzjazdowej Konferencji PTO odbyła się inauguracja kampanii „Ty decydujesz, czy zachorujesz!”. Wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego została objęta honorowym patronatem Ministra Zdrowia. Wydarzenie było połączone z obchodami Światowego Dnia Onkologii.

...

więcejRuszyła kampania „Ty decydujesz, czy zachorujesz!” 

We would like to kindly invite you to visit the booth #452 during the ESMO 2019 conference in Barcelona https://www.esmo.org/Conferences/ESMO-Congress-2019 . We would be pleased to meet you there and share with you the latest information about our breakthrough Biomarker hPG80 (also named “Progastrin”).

...

więcej Zaproszenie do współpracy z ECS-Progastrin. 

Szanowni Państwo, zapraszamy na konferencję ABC Onkologii, która odbędzie się 7 września 2019 roku w Hotelu Ambasador Premium przy ul. Kilińskiego 145 w Łodzi. Konferencja kierowana jest do lekarzy, którzy niedawno rozpoczęli pracę z chorymi na nowotwory w ramach różnych specjalizacji, przede wszystkim onkologii klinicznej, radioterapii onkologicznej, pulmonologii, chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej.

...

więcejKonferencja ABC Onkologii - Łódź, 7 września 2019 

W imieniu dr hab. n. med. Adama Maciejczyka oraz prof. dr hab. n. med. Jacka Fijutha zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 04-05.10.2019 w Warszawie, w hotelu NOVOTEL Centrum.

...

więcejII Międzyzjazdowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Onkologicznego w październiku w Warszawie 

Można już zgłaszać prace na XIII Konferencję Polskiej Grupy Raka Płuca.

...

więcejXIII Konferencję Polskiej Grupy Raka Płuca  

Prace polskich autorów zakwalifikowane na 38. konferencję ESTRO, odbywającą się w dniach 26-30 kwietnia 2019 r. w Mediolanie

...

więcejPrace polskich autorów zakwalifikowane na 38. konferencję ESTRO 

Trwa Konkurs PTOK "Dla młodych onkologów” pod patronatem firmy Ipsen Poland, którego celem jest zainspirowanie młodych lekarzy do aktywności naukowej oraz promocja najlepszych publikacji w dziedzinie raka nerki.

...

więcejKonkurs PTOK "Dla młodych onkologów”