Aktualności

Aktywności polskich naukowców podczas kongresu ESMO, który odbył się w dniach 19-23 października 2018 r. w Monachium:

...

więcejAktywności polskich naukowców podczas kongresu ESMO 19-23 października 2018 r. 

Nadal można zgłosić się do drużyny Polskiej Grupy Raka Płuca, która wystartuje pod hasłem "Rzuć palenie, byle szybko” w ramach 30. Biegu Niepodległości organizowanego w 100-lecie odzyskania Niepodległości o godz. 11:11 w dniu 11 listopada 2018 r. w Warszawie.

...

więcejNadal można zgłosić się do drużyny Polskiej Grupy Raka Płuca, która wystartuje 30. Biegu Niepodległości w Warszawie. 

Wybrane prace polskich autorów przedstawione na kongresie ERS 2018, który odbył się w dniach 15-19 września 2018 r. w Paryżu.

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione na kongresie ERS 2018 

Prace polskich autorów przedstawione na 19. Światowej Konferencji Raka Płuca - WCLC 2018, odbywającej się w dniach 23-26 września 2018 r. w Toronto.

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione na 19. Światowej Konferencji Raka Płuca - WCLC 2018 

Dziennikarz i felietonista Robert Mazurek, prowadzący „Poranną rozmowę RMF FM” został społecznym rzecznikiem największego towarzystwa naukowego onkologów w Polsce. Nowy rzecznik ma pomóc Polskiemu Towarzystwu Onkologicznemu w kreowaniu i realizacji kampanii społecznych.

...

więcejMazurek społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego 

Zmiany niepalpacyjne w piersi, nowe techniki rekonstrukcyjne, rak piersi a ciąża to tylko wybrane tematy, które zostaną omówione podczas III Konferencji Rak Piersi - Onkologia i Plastyka. Wydarzenie, pod kierownictwem naukowym dr hab. Dawida Murawy, prof. nadzw. WSZUiE, po raz kolejny stanie się platformą do współpracy pomiędzy chirurgiem onkologiem, chirurgiem plastykiem, onkologiem klinicznym i radioterapeutą.

...

więcejIII Konferencja RAK PIERSI – ONKOLOGIA i PLASTYKA 

Konkurs na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry” został zakończony. Członkowie Komisji oceniającej wybrali trzy najlepsze prace, których autorzy, zgodnie z warunkami Konkursu, zostali nagrodzeni wyjazdem na kongres EADO 2018.

...

więcejLaureaci konkurs na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry”