Aktualności

Prace polskich autorów przedstawione podczas kongresu EHA odbywającego się w dniach 14-17 czerwca 2018 w Sztokholmie.

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione podczas kongresu European Hematology Association 

Polska Grupa Raka Płuca zachęca do udziału w bezpłatnym Projekcie Szkoleniowym dla Pielęgniarek zajmujących się chorymi na raka płuca.

...

więcejSzkolenia dla Pielęgniarek zajmujących się chorymi na raka płuca 

Prace polskich autorów przedstawione podczas kongresu ASCO odbywającego się w dniach 1-5 czerwca 2018 w Chicago

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione podczas kongresu ASCO 2018 

W dniu 6 kwietnia 2018 odbyło się w Warszawie Zwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, podczas którego udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi Głównemu oraz wybrano ZG PTO, Redaktora Naczelnego czasopisma „Nowotwory Journal of Oncology”, Komisję Rewizyjną i Sąd Koleżeński na kadencję 2018-2022.

...

więcejNowe władze Polskiego Towarzystwa Onkologicznego 

Zarząd Główny PTO na posiedzeniu w dniu 6 kwietnia 2018 podjął uchwałę o utworzeniu Lubuskiego Oddziału PTO z siedzibą w Zielonej Górze. Członkom nowego oddziału życzymy dalszych sukcesów.

...

więcejZostał utworzony nowy oddział PTO z siedzibą w Zielonej Górze 

Zarząd Główny PTO na posiedzeniu w dniu 6 kwietnia 2018 podjął uchwałę o utworzeniu stanowiska Honorowego Redaktora czasopisma „Nowotwory Journal of Oncology” i nominował na to stanowisko wieloletniego Redaktora Naczelnego prof. dr hab. Edwarda Towpika. Serdecznie gratulujemy!

...

więcejProf. dr hab. Edward Towpik Honorowym Redaktorem czasopisma „Nowotwory Journal of Oncology”  

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry”. Autorzy dwóch najlepszych prac będą mieli możliwość wzięcia udziału w kongresie EADO 2018 (9th World Meeting of Interdisciplinary Melanoma/Skin Cancer Centres), który odbędzie się w dniach 6-9 listopada 2018 w Barcelonie.

...

więcejKonkurs na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry” 

KONKURS DLA MŁODYCH LEKARZY NA SPONSOROWANE przez ROCHE Polska sp. z o.o UCZESTNICTWO W KONGRESIE ASCO 2018 w dniach 1-5 czerwca 2018 w Chicago został rozstrzygnięty.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

...

więcejKonkurs dla młodych lekarzy na sponsorowane przez ROCHE polska został rozstrzygnięty 

Serdecznie zapraszamy Członków Polskiego Towarzystwa Onkologicznego na Walne Zgromadzenie Członków PTO, które odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.15 w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ulicy Żwirki i Wigury 1 (połączona sala Warszawa + Kraków).

...

więcejWalne Zgromadzenie Członków PTO 6 kwietnia 2018