Aktualności

W związku z listem, które otrzymało Polskie Towarzystwo Onkologiczne od Pana Kajetana Marcinkowskiego w sprawie przyznania kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia na finansowanie świadczeń z zakresu radioterapii w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Zgorzelcu, publikujemy odpowiedź społecznego rzecznika PTO, która została skierowana do nadawcy.

...

więcejOdpowiedź na list Pana Kajetana Marcinkowskiego Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej w Zgorzelcu w sprawie przyznania kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia na finansowanie świadczeń z zakresu radioterapii w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Zgorzelcu 

Zapraszamy lekarzy w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej do wysyłania zgłoszeń do udziału w przyszłorocznym kongresie American Society of Clinical Oncology (ASCO). Warunkiem zgłoszenia są opłacone składki na rzecz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego za rok 2019 i 2020. Do podania należy dołączyć CV z uwzględnieniem dorobku naukowego i aktualnie prowadzonych projektów.

...

więcejZapraszamy do wysyłania zgłoszeń do udziału w kongresie ASCO 2020 

4 października 2019 roku podczas II Międzyzjazdowej Konferencji PTO odbyła się inauguracja kampanii „Ty decydujesz, czy zachorujesz!”. Wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego została objęta honorowym patronatem Ministra Zdrowia. Wydarzenie było połączone z obchodami Światowego Dnia Onkologii.

...

więcejRuszyła kampania „Ty decydujesz, czy zachorujesz!” 

We would like to kindly invite you to visit the booth #452 during the ESMO 2019 conference in Barcelona https://www.esmo.org/Conferences/ESMO-Congress-2019 . We would be pleased to meet you there and share with you the latest information about our breakthrough Biomarker hPG80 (also named “Progastrin”).

...

więcej Zaproszenie do współpracy z ECS-Progastrin. 

Szanowni Państwo, zapraszamy na konferencję ABC Onkologii, która odbędzie się 7 września 2019 roku w Hotelu Ambasador Premium przy ul. Kilińskiego 145 w Łodzi. Konferencja kierowana jest do lekarzy, którzy niedawno rozpoczęli pracę z chorymi na nowotwory w ramach różnych specjalizacji, przede wszystkim onkologii klinicznej, radioterapii onkologicznej, pulmonologii, chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej.

...

więcejKonferencja ABC Onkologii - Łódź, 7 września 2019 

W imieniu dr hab. n. med. Adama Maciejczyka oraz prof. dr hab. n. med. Jacka Fijutha zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 04-05.10.2019 w Warszawie, w hotelu NOVOTEL Centrum.

...

więcejII Międzyzjazdowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Onkologicznego w październiku w Warszawie 

Można już zgłaszać prace na XIII Konferencję Polskiej Grupy Raka Płuca.

...

więcejXIII Konferencję Polskiej Grupy Raka Płuca