Aktualności

W dniu 19 grudnia 2017 w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej Curie, Oddział w Gliwicach, odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im. Hilarego Koprowskiego. Głównym Laureatem Nagrody jest prof. dr hab. Przemysław Juszczyński, który w imieniu zespołu odebrał nagrodę z rąk Przewodniczącego-Elekta ZG Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, dr hab. Adama Maciejczyka.

...

więcejUroczystość wręczenia Nagrody im. Hilarego Koprowskiego za rok 2017 

Już po raz szósty, wspólnie z zaproszonymi ekspertami będziemy dyskutować na istotne dla nas, onkologów tematy. Jak zawsze będzie to czas na wymianę poglądów, doświadczeń oraz pogłębienie praktycznej wiedzy potrzebnej przy podejmowaniu właściwych decyzji w codziennej praktyce zawodowej. Gwarancją wysokiego poziomu naukowego wydarzenia są zaproszeni przez nas specjaliści.

...

więcejVI Krakowska Konferencja Onkologiczna "Postępy w diagnostyce i leczeniu wybranych nowotworów złośliwych" 

W dniu 18 maja Centrum Onkologii w Gliwicach uruchomi pierwszy w Polsce w pełni kompleksowy akcelerator do radiochirurgii i radioterapii EDGE Radiosurgery System.

...

więcejUruchomienie akceleratora do radiochirurgii i radioterapii EDGE Radiosurgery System w Gliwicach 

Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej ogłasza konkurs na najlepszą pracę dotyczącą czerniaka opublikowaną w wersji pełnotekstowej w recenzowanym czasopiśmie krajowym lub zagranicznym w 2016 i do końca czerwca 2017 roku przez zespół autorski, w którym pierwszy autor i/lub ostatni autor posiada afiliację krajowego ośrodka.

...

więcejKonkurs na najlepszą pracę dotyczącą czerniaka.  

Zapraszamy do zapoznania się z 6. edycją ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pokonać Raka” wydawnictwa Medical Media Solutions. Jesteśmy Partnerem Kampanii i specjalnie dla Państwa publikacja „Pokonać Raka”, która ukazała się 24 lutego wraz z dziennikiem „Rzeczpospolita” dostępna jest online http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2017/02/pokonacrakaWTO.pdf

...

więcejStartuje 6. edycja kampanii „Pokonać raka”