Aktualności

Wybrane prace polskich autorów przedstawione na kongresie ERS 2018, który odbył się w dniach 15-19 września 2018 r. w Paryżu.

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione na kongresie ERS 2018 

Prace polskich autorów przedstawione na 19. Światowej Konferencji Raka Płuca - WCLC 2018, odbywającej się w dniach 23-26 września 2018 r. w Toronto.

...

więcejPrace polskich autorów przedstawione na 19. Światowej Konferencji Raka Płuca - WCLC 2018 

Dziennikarz i felietonista Robert Mazurek, prowadzący „Poranną rozmowę RMF FM” został społecznym rzecznikiem największego towarzystwa naukowego onkologów w Polsce. Nowy rzecznik ma pomóc Polskiemu Towarzystwu Onkologicznemu w kreowaniu i realizacji kampanii społecznych.

...

więcejMazurek społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego 

Zmiany niepalpacyjne w piersi, nowe techniki rekonstrukcyjne, rak piersi a ciąża to tylko wybrane tematy, które zostaną omówione podczas III Konferencji Rak Piersi - Onkologia i Plastyka. Wydarzenie, pod kierownictwem naukowym dr hab. Dawida Murawy, prof. nadzw. WSZUiE, po raz kolejny stanie się platformą do współpracy pomiędzy chirurgiem onkologiem, chirurgiem plastykiem, onkologiem klinicznym i radioterapeutą.

...

więcejIII Konferencja RAK PIERSI – ONKOLOGIA i PLASTYKA 

Konkurs na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry” został zakończony. Członkowie Komisji oceniającej wybrali trzy najlepsze prace, których autorzy, zgodnie z warunkami Konkursu, zostali nagrodzeni wyjazdem na kongres EADO 2018.

...

więcejLaureaci konkurs na najlepszą pracę naukową pt. "Nowotwory złośliwe skóry” 

Trwa konkurs PTOK "Dla młodych onkologów”, którego celem jest zainspirowanie młodych lekarzy do aktywności naukowej oraz wybór i promocja najlepszych publikacji w dziedzinie raka nerki w 2017 roku

...

więcejKonkurs PTOK "Dla młodych onkologów” 

Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej ogłasza konkurs na najlepszą pracę dotyczącą czerniaka opublikowaną od 2016 roku do końca czerwca 2018 roku przez zespół autorski, w którym pierwszy autor i/lub ostatni autor posiada afiliację krajowego ośrodka.

...

więcejPolskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej ogłasza konkurs na najlepszą pracę dotyczącą czerniaka.