Aktualności

KONKURS DLA MŁODYCH LEKARZY NA SPONSOROWANE przez ROCHE Polska sp. z o.o UCZESTNICTWO W KONGRESIE ASCO 2018 w dniach 1-5 czerwca 2018 w Chicago został rozstrzygnięty.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

...

więcejKonkurs dla młodych lekarzy na sponsorowane przez ROCHE polska został rozstrzygnięty 

Serdecznie zapraszamy Członków Polskiego Towarzystwa Onkologicznego na Walne Zgromadzenie Członków PTO, które odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.15 w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ulicy Żwirki i Wigury 1 (połączona sala Warszawa + Kraków).

...

więcejWalne Zgromadzenie Członków PTO 6 kwietnia 2018 

W dniu 19 grudnia 2017 w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej Curie, Oddział w Gliwicach, odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im. Hilarego Koprowskiego. Głównym Laureatem Nagrody jest prof. dr hab. Przemysław Juszczyński, który w imieniu zespołu odebrał nagrodę z rąk Przewodniczącego-Elekta ZG Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, dr hab. Adama Maciejczyka.

...

więcejUroczystość wręczenia Nagrody im. Hilarego Koprowskiego za rok 2017 

Już po raz szósty, wspólnie z zaproszonymi ekspertami będziemy dyskutować na istotne dla nas, onkologów tematy. Jak zawsze będzie to czas na wymianę poglądów, doświadczeń oraz pogłębienie praktycznej wiedzy potrzebnej przy podejmowaniu właściwych decyzji w codziennej praktyce zawodowej. Gwarancją wysokiego poziomu naukowego wydarzenia są zaproszeni przez nas specjaliści.

...

więcejVI Krakowska Konferencja Onkologiczna "Postępy w diagnostyce i leczeniu wybranych nowotworów złośliwych" 

W dniu 18 maja Centrum Onkologii w Gliwicach uruchomi pierwszy w Polsce w pełni kompleksowy akcelerator do radiochirurgii i radioterapii EDGE Radiosurgery System.

...

więcejUruchomienie akceleratora do radiochirurgii i radioterapii EDGE Radiosurgery System w Gliwicach