Nowy podręcznik o tematyce onkologicznej - „Onkologia. Podręcznik dla studentów medycyny. Pomoc dydaktyczna dla lekarzy specjalizujących się w onkologii”

23 stycznia 2020

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że ukazała się nowa pozycja o tematyce onkologicznej, uwzględniająca najnowszy i aktualny stan wiedzy, zatytułowana „Onkologia. Podręcznik dla studentów medycyny. Pomoc dydaktyczna dla lekarzy specjalizujących się w onkologii” pod redakcją prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Deptały, dr. hab. n. med. Rafała Steca i dr n. med. Marty Smoter z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Książka została przygotowana przez zespół autorów będących specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki staraniom i mrówczej pracy autorów oraz wydawcy publikację cechuje przyjazna szata graficzna, przejrzysty układ treści, równowaga pomiędzy obrazem a tekstem. Zadbano o odpowiedni dobór materiałów ikonograficznych – rycin, zdjęć i tabel. Najważniejsze treści, które powinny zostać szczególnie zapamiętane, zostały wyróżnione pogrubioną czcionką bądź ramkami. Ułatwi to przyswojenie materiału osobom przygotowującym się do egzaminu podczas studiów lub egzaminu specjalizacyjnego.

Autorzy i wydawca mają nadzieję, że podręcznik będzie cieszyć się popularnością i spełni oczekiwania czytelników.

Wydawca pragnie podziękować Redaktorom i Autorom podręcznika za trud włożony w przygotowanie książki oraz Jego Magnificencji Rektorowi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Panu Profesorowi Mirosławowi Wielgosiowi za napisanie Przedmowy honorowej.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do księgarń medycznych i bibliotek, gdzie książka będzie już niebawem dostępna.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa AsteriaMed.